WEBER HİDROLİK VE PNÖMATİK KURTARMA EKİPMANLARI

KESİCİ - WEBER RSU 180 PLUS

En zorlu uygulamalar için uygun bıçak ve kesici kenar şekli Daha iyi kesme performansı ve daha uzun servis ömrü için yüksek mukavemetli, dövme hafif bıçaklar Modern araçları kesmek için özel alaşımdan yapılmış kesici uçlar ..

Devamı

KESİCİ - WEBER RSU 210 PLUS

Tüm kesme sınıflarında en yüksek kesme performansı "K" olan kesme ekipmanlarıı En zorlu uygulamalar için uygun bıçak ve kesici kenar şekli Daha iyi kesme performansı ve daha uzun servis ömrü için yüksek mukavemetli, dövme hafif ..

Devamı

KESİCİ - WEBER RSX 160

Kesme bıçaklarının üst üste binmesi nedeniyle düşük gerilimli kesim için Xtreme bıçak teknolojisine sahip kompakt kesme cihazı Kesilecek malzemeyi kuvvet noktasına çeker Daha kısa bıçaklar sayesinde daha kolay çalışma E-FORC..

Devamı

KESİCİ - WEBER RSX 185 ALL NINE

En yüksek NFPA kesme sınıfına sahip dünya çapında benzersiz kesme cihazı Mükemmel kesme performansı için Xtreme kesme teknolojisi Entegre ve çıkarılabilir LED lambalar E-FORCE3 akülü çalışma şekline dönüştürülmeye uygun ..

Devamı

KESİCİ - WEBER S 50

Düşük gerilimli kesim için kompakt kesme cihazı Kesilen nesneler dışarı fırlamaz Yerden tasarruf sağlar ve en dar alanlarda bile kullanılabilir. Örn. Kaza araçlarının ayak boşluğunda... Özellikle hafif, tek elle kullanım mümk..

Devamı

KESİCİ - WEBER S 270

Çok geniş ağız açıklığına sahip kesme ekipmanı Dişli bıçaklar ile mükemmel kavrama Düşük ağırlık ve en yüksek kesme kuvveti bir arada WEBER - KESİCİ S 270 Ürün Özellikleri Ağız açıklığı 280 mm ..

Devamı

AYIRICI - WEBER SP 44 AS

Tamamen yeni tasarıma sahip yeni seri ayırıcı ekipmanı Hafif ve ince yapı Ekstra kavrama için ucun içinde ve dışında çivili uçlar Cam elyaf takviyeli plastikten yapılmış, 360° döner ve katlanabilir tutamak, aynı zamanda çıka..

Devamı

AYIRICI - WEBER SP 50 BS

Tamamen yeni tasarıma sahip yeni seri ayırıcı ekipmanı Dünyanın en hafif BS ayırma ekipmanı Tüm uygulamalar için kullanılabilir geniş ayırma genişliği Ekstra kavrama için ucun içinde ve dışında çivili uçlar Daha kolay kul..

Devamı